Takip Et

Teknokoliker’i her zaman için güncel tutmaya çalışmanın yanı sıra özgün içerikler de ekleyerek siz takipçilerine kaliteli içerik sunmaya çalışmaktayım. Bu içerikleri genellikle blog üzerinden paylaşıyorum. Fakat bazı zamanlar ise paylaşımları sadece sosyal ağlar üzerinden yapmaktayım. Eğer Teknokoliker’ de yayınlanan tüm içeriklere ulaşmak istiyorsanız en az bir sosyal ağ üzerinden takip kurmanızı tavsiye ederim. Bundan dolayı içeriklere kolay yoldan ulaşmanızı sağlamak için pek çok sosyal ağlarda içerik paylaşımlarında bulunmaktayım. Sizde bu ağlardan en az birine abone olarak Teknokoliker de yayınlanan güncel içeriklere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

RSS Okuyucu ile Takip Edin

RSS programları veya çevrim içi bir araç kullanarak takip edebilirsiniz. RSS ile takip edebilmeniz için https://feeds.feedburner.com/Teknokoliker adresini ilgili araca eklemeniz yeterli.

E-Posta Aboneliği ile Takip Edin

Sağ tarafta gördüğünüz abonelik kutusuna e-posta adresinizi yazarak yada yorum kısmında beni haber bültenine kaydet kutusunu işaretleyerek içeriklere abone olabilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak ise buradan ilgili sayfaya giderek e-posta abonesi olabilirsiniz.

E-Posta aboneleri, yayınlanan yazıya ilk ulaşan okurlardır. Ayrıca Zaman zaman duyuru,bildirim ve çekiliş gibi aktiviteleri haberdar ettiğimiz kitledir.

Sosyal Ağlar İle Takip Et

Teknokoliker sitesi ayrıca aşağıda sıralanmış sosyal medya araçlarını aktif olarak kullanmaktadır.

Facebook ile Takip Edin

Teknokoliker’in facebook sayfasını beğenerek yeni yazılara ulaşabileceğiniz gibi bilişim ve elektronik konularında video,link,resim gibi paylaşımları takip etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Teknokoliker Facebook sayfasını beğenmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Twiter ile Takip Edin

Teknokoliker de yayınlan yazılara çabuk bir şekilde ulaşmak istiyorsanız twitter hesabını takip edebilirsiniz. Teknokoliker Twitter sayfasını takip etmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Pinterest ile Takip Edin

Özellikle video ve resim türevi içerikler site içindeki ve özel çalışmalarda dahil olmak üzere Pinterest sayfasında paylaşılmaktadır. Eğer bu tür içerik paylaşımlarını takip etmek istiyorsanız. Teknokoliker Pinterst sayfasını takip edebilirsiniz. Takip için buradan ilgili sayfaya giderek takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.