Takip Et

Teknokoliker’i her zaman için güncel tutmaya çalışmanın yanı sıra özgün içerikler de ekleyerek siz takipçilerine kaliteli içerik sunmaya çalışmaktayım. Bu içerikleri genellikle blog üzerinden paylaşıyorum. Fakat bazı zamanlar ise paylaşımları sadece sosyal ağlar üzerinden yapmaktayım. Eğer Teknokoliker’ de yayınlanan tüm içeriklere ulaşmak istiyorsanız en az bir sosyal ağ üzerinden takip kurmanızı tavsiye ederim. Bundan dolayı içeriklere kolay yoldan ulaşmanızı sağlamak için pek çok sosyal ağlarda içerik paylaşımlarında bulunmaktayım. Sizde bu ağlardan en az birine abone olarak Teknokoliker de yayınlanan güncel içeriklere en hızlı şekilde ulaşabilirsiniz.

RSS Okuyucu ile Takip Edin

RSS programları veya çevrim içi bir araç kullanarak takip edebilirsiniz. RSS ile takip edebilmeniz için http://feeds.feedburner.com/BiliimVeElektronikHobi adresini ilgili araca eklemeniz yeterli. Eğer RSS takip için kullandığınız bir program yoksa size Google Reader‘ı tavsiye edebilirim.

E-Posta Aboneliği ile Takip Edin

Sağ tarafta gördüğünüz abonelik kutusuna e-posta adresinizi yazarak içeriklere abone olabilirsiniz. Bir diğer yöntem olarak ise buradan ilgili sayfaya giderek e-posta abonesi olabilirsiniz.

Facebook ile Takip Edin
Teknokoliker’in facebook sayfasını beğenerek yeni yazılara ulaşabileceğiniz gibi bilişim ve elektronik konularında video,link,resim gibi paylaşımları takip etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Teknokoliker Facebook sayfasını beğenmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Twiter ile Takip Edin

Teknokoliker de yayınlan yazılara çabuk bir şekilde ulaşmak istiyorsanız twitter hesabını takip edebilirsiniz. Teknokoliker Twitter sayfasını takip etmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Google Plus ile Takip Edin

Teknokoliker de yayınlanan yazılar otomatik olarak Google Plus sayfasında paylaşılmaktadır. İçerik takibi yanı sıra beğendiğim içerik,video,resim gibi paylaşımlara da Google Plus sayfasından ulaşabilirsiniz. Teknokoliker Google Plus sayfasını takip etmek için buradan ilgili sayfayı ziyaret edip çevrenize ekleyebilirsiniz.

Pinterest ile Takip Edin

Özellikle video ve resim türevi içerikler site içindeki ve özel çalışmalarda dahil olmak üzere Pinterest sayfasında paylaşılmaktadır. Eğer bu tür içerik paylaşımlarını takip etmek istiyorsanız. Teknokoliker Pinterst sayfasını takip edebilirsiniz. Takip için buradan ilgili sayfaya giderek takip işlemini gerçekleştirebilirsiniz.