Hakkında

Teknokoliker web sitesi ilk olarak 2009 yılında ücretsiz bir web site servisinde teknoloji haberleri yayınlamak amacı ile kuruldu. Bu dönemde benim web site yönetimi, seo, kaliteli içerik gibi önemli konulardan haberim olmadığından dolayı ilk yayın süreci girişimi başarısızlık ile sonlandı.

2011 yılında ise yakın çevremdeki ağabeylerimin önerisi ile bir blog sitesi kurmaya karar verdiğim sırada aklıma gelen ilk isim Teknokoliker oldu. Bundan dolayı Teknokoliker bir kez daha ücretsiz bir web servisi olan Blogger alt yapısı ile bilişim & elektronik konuları hakkında gördüğüm ve ilgilendiğim konular ile ilgili kaliteli ve özgün içerikler hazırlayarak ilk seferde yaptığım hataların pek çoğunu yapmayarak kaliteli bir site haline getirmeyi başardım.

Tüm bu olumlu gelişmelerden sonra sitede fark ettiğim en önemli sorun ise içerikti. Siteyi tekrar yayınlamaya başladığım süreden itibaren oluşturduğum içeriklerin kalitesinin düşük olduğunu fark ettikten sonra bu yazıları düzenleyerek içeriği yazıyı ziyaret edecek kişilerin işine yarayacak seviyede olmasını sağladım.

Tüm yaptığım bu çalışmaların emeği olarak ise Teknokoliker’i elektronik ve bilişim alanlarında belirli bir kaliteye sahip bir web sitesi haline getirmeyi başardım. Bundan sonraki en büyük hedefim ise sitem deki içeriklerin tüm kitle tarafından beğenilerek zevkle takip edilmesini sağlamaktır.

Bu hedeflerim doğrultusunda bir çok çalışmalar yaptığım gibi sizler de Teknokoliker’i sosyal ağlarda arkadaşlarınızla paylaşarak yardımda bulunabilirsiniz.

Son olarak ise eğer benim paylaştığım konular hakkında bilgi ve birikime sahipseniz bana kendi yazılarınızı göndererek site de yayınlayabilirim. Eğer içeriklerde bir eksik yada hata görürseniz bana iletirseniz memnun olurum.