Monster Pusat V4 ve V6 Gaming Mouse Modelleriyle Oyunlarda Devleşin

FPS, RPG, üçüncü şahıs kameralı aksiyon oyunlarında ve kamera açısının mouse aracılığıyla kontrol edildiği tüm oyunlarda, o an kullanılan oyun ekipmanını performansı doğrudan etkiliyor. Özellikle reflekse dayalı oyun türlerinde oyuncunun, el boyutlarına ve oyundaki uygulamalarına uygun şekilde tasarlanan gaming mouse modellerini tercih etmesi gerekiyor. Geliştirdiği oyuncu bilgisayarları ve ekipmanlarıyla Türkiye’deki oyun meraklılarının yakından tanıdığı Monster, Pusat serisi gamer mouse seçeneklerini V4 ve V6 modelleriyle zenginleştiriyor. Kısıtlı bütçeli kullanıcıların da rahatlıkla edinebilecekleri ürünler, Monster’ın kendine özgü tasarım çizgilerini taşırken teknik özellikleriyle de beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Hassas Oyun Süreçlerinin Vazgeçilmezi Pusat V4 Gaming Mouse

Monster Pusat Oyuncu Ekipmanları min

Monster Pusat V6 Gaming Mouse ile Oyunlarda Tam Hâkimiyet

Sade ama etkileyici tasarımıyla öne çıkan Monster Pusat V4 Gaming Mouse, özellikle MMO ve MOBA türü oyunlarla zaman geçiren oyun tutkunlarına hitap ediyor. Sağ elle kullanılabilecek şekilde tasarlanan oyuncu mouse’u, 12 tanesi sol yanda olmak üzere toplam 18 adet programlanabilir tuşla geliyor. Takip ettiği oyunlarda, karakterlerin özel güçlerini klavye yerine fare ile aktive etmek isteyen oyuncuların rakiplerini zorlamalarına yardımcı olan gaming mouse, uzun süreli kullanımlarda eli terletmeyecek materyallerle kaplanmış olmasıyla beğeni topluyor. Yalnızca tuşları ve tasarımıyla değil diğer teknik özellikleriyle de hayranlık uyandıran ürün, ileri düzeyde kişiselleştirilebilirlik sunuyor. Lazer sensörü sayesinde yüzey taraması konusunda fark yaratan Monster Pusat V4 gaming mouse, 1000 Hz’e varan tarama oranı ve maksimum 16400 DPI değeriyle yüksek çözünürlüklü monitör kullananları da memnun ediyor. 12000 FPS 30G ACC hızlanma değeriyle oyuncuların, oyunlarda yaşadıkları aksiyon dolu anlara eşlik edebilen model, değiştirilebilir ağırlık özelliğiyle hassas oyun süreçlerinin vazgeçilmezi hâline geliyor. 165 gramlık ağırlığı, 2,4’er gramlık 8 tane ağırlıkla yaklaşık 185 grama kadar artırılabilen gaming mouse, USB bağlantı noktası altın kaplamalı 1,8 metrelik kablosuyla konforlu şekilde değerlendirilebiliyor. 5 farklı oyun modu ve RGB LED aydınlatmasıyla işlevselliğinin yanı sıra görselliğiyle de dikkat çeken ürün, arzu edildiği takdirde aydınlatması tamamen kapatılarak da kullanılabiliyor.

Simetrik yapısı sayesinde hem sağ hem de sol elle kullanılabilen Pusat V6 gaming mouse, ergonomik yapısıyla uzun soluklu oyun seanslarında oyun tutkunlarının üst düzey rahatlık yaşamalarını sağlıyor. Toplam 7 adet programlanabilir tuşla güçlendirilen ürün, oyuncuların zaman geçirdikleri yapımlarda daha etkin olabilmelerini mümkün kılan makroları diledikleri gibi ayarlayabilmelerine zemin hazırlıyor. Kullanım şekline bağlı olarak sağ baş parmak veya sol yüzük parmağıyla kontrol edilebilen yan tuşlar, makroların yönetilebilmesini mümkün kılıyor.

Optik tarama mekanizmasıyla oyun meraklılarının en hassas fare hareketlerinin bile anında ekrana yansımasına olanak veren gaming mouse, 1000 Hz’e ulaşan tarama ve 10000 DPI’a varan duyarlılık oranıyla 4K çözünürlükte bile etkileyici bir performans sergiliyor. 4000 FPS 20G ACC hızlanma değeriyle pek çok kullanım senaryosunda beklentileri karşılayan Monster Pusat V6 gaming mouse, V4 modelinde olduğu gibi değiştirilebilir ağırlıklarla geliyor. 134 gramlık ağırlığı, 2,4’er gramlık 8 adet ağırlıkla değiştirilebilen ürün, oyunun tarzına ve kullanıcının oyundaki rolüne bağlı olarak yapıma daha iyi adapte olunabilmesine yardım ediyor. Üst düzey dayanıklılık gösteren 1,8 metrelik örgülü kablosu, altın kaplamalı USB girişi, teflon yapıdaki kaygan tabanlar ve daha pek çok özellik, Pusat V6 gaming mouse modelini ön plana çıkarıyor. 7 renkli RGB LED aydınlatmasıyla oyunculara motivasyon sağlayan modelin aydınlatması kolayca değiştirilebiliyor.

Oyun dünyasındaki varlığını efsane seviyesine çıkarmayı hedefleyen oyun meraklıları, Monster’ın geliştirdiği Pusat serisi gaming mouse modellerinden dilediklerini edinerek amaçlarına ulaşabiliyorlar.

Yorumlarınızı Bekliyorum...