Lexi Mills Digitalzone’da!

Aktif olarak kullanılan arama motorlarında en üst sırada yer alıyorsanız, Google web sitenizi tanıyorsa, hedef kitleniz size kolayca ulaşıyorsa dijital dünyanın en iyileri arasına girmişsiniz demektir. Ancak tüm bu olumlu gidişatı daha da ileriye taşımak istemez misiniz? Dijital dünyanın her geçen gün gelişmesi hatta değişmesi üzerine sizin de web sitenizde değişiklikler yapmanız gerekir. En basitinden başlamak gerekirse zamanla kullanıcılarınızın arama motorunda sizi aradığı altın değerinde olan anahtar kelimeleri düzenli olarak takip etmeniz ve güncellemeniz gerekir. Bu durum tabii ki yalnızca emeklemek adına ilk adım. Emin olun bunun çok daha fazlası var. SEO adına daha fazla olan her şeyi öğrenmek istiyorsanız, 2013 yılından itibaren her yıl düzenli olarak Zeo Agency tarafından organize edilen Digitalzone etkinliklerini kaçırmamalısınız.
Bu yıl da oldukça iddialı isimleri bir araya getiren Türkiye’nin ilk SEO ajansı Zeo Agency, 18-19 Ekim tarihlerinde Şişli-Radisson Blu Hotel’de dünyaca ünlü SEO uzmanları ile SEO meraklılarını buluşturuyor. İki gün boyunca dolu dolu geçecek olan bu etkinlik Doğu Avrupa’nın en büyük SEO etkinliğidir.
18 Ekim’de Zeo Agency kurucusu Yiğit Konur’un açılış konuşmasını gerçekleştireceği etkinliğin konusu içerik üzerine olup, Rıza Selçuk Saydam, Laura Crimmons, Lexi Mills, Matthew Kay, Selina Bieber ve Phil Nottingham sunumlarını gerçekleştirecekler. İçerik pazarlaması, video pazarlaması, kullanıcı deneyimi ve sosyal medya pazarlaması gibi konulardan sıkça bahsedilirken katılımcıların da soruları cevaplarını bulacak. Özellikle Lexi Mills ‘’SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak’’ başlıklı sunumu ile günümüz pazarlama stratejilerinin tıkandığı noktaları ele alırken çözüm yollarını da sunacak. Lexi Mills, halkla ilişkiler ile SEO’yu hem stratejik hem de taktiksel seviyede birbirleriyle kaynaştırmak üzerine uzmanlaşmış, birden çok ödül kazanmış bir dijital pazarlama uzmanıdır. Araştırmaları makine eğitimi ve yapay zekâ konularının internet taraması sektöründe ortaya çıkardığı fırsatlar, ahlak kuralları ve riskler üzerinde odaklanmaktadır.
Yiğit Konur’un açılış konuşması ile başlayacak olan 19 Ekim’de ise search konulu sunumlar gerçekleşirken. Yine dünyada adından sıkça bahsettirmiş Bartosz Gôralewicz, Larry Kim, Kevin Richard, Fatih Özkösemen, Gary IIIyes, Cindy Krum ve Anders Hjorth gibi isimler yer alacak.
Hem içerik hem de uzmanlar açısından oldukça verimli geçmesi planlanan Digitlzone18 hakkında detaylı bilgi almak için Zeo Agency web adresini ziyaret edebilirsiniz. Etkinliğe katılan her uzmanın sunumu simültane çeviriye sahip olacaktır.
18 Ekim Etkinlik Akışı
● Yiğit Konur – Zeo Agency Kurucu Ortak / TBA
● Rıza Selçuk Saydam – Facebook / Ürün Yönetiminde Başarıya Ulaşmanın Üç Noktası: Anla, Tanımla, Uygula!
● Laura Crimmons – Silverthorn Agency / Başarılı bir İçerik Pazarlaması Projesi için Kılavuz Yaratmak
● Lexi Mills – Shift6 / SEO ve İçerik Pazarlamasıyla Başarılı Bir PR Stratejisi Yaratmak
● Matthew Kay – Aira / Hedef Kitlenizin Deneyimini Geliştirecek İçerik Stratejileri
● Selina Bieber – Godaddy /TBA
● Phil Nottingham – Phil Nottingham Ltd. / Etkin Video Pazarlama Stratejileri ile Dönüşümünüzü Artırın!
19 Ekim Etkinlik Akışı
● Bartosz Gôralewicz – Elephate Agency / İleri Seviye Teknik SEO Stratejileri
● Larry Kim – Mobile Monkey / Unicorn Marketing: Tüm Pazarlama Kanallarından 10x Gücünde Verim Almak
● Kevin Richard- SEObserver / Google Sıralama Faktörleri: Makine Öğrenme Temelli Analizler
● Baryy Adams – Polemic Digital / Google News Optimizasyonu ile Haberlerinizle Ön Planda Olun!
● Fatih Özkösemen – Google / Google’ın Gözünden: Arama Dünyasındaki Son Gelişmeler
● Gary IIIyes – Google / Google Görsel Aramaları Efektif Kullanmanın Yolları
● Cindy Krum – Mobile Moxie / Mobil Öncelikli İndeksleme: Tüm Kurallar Değişiyor Mu?
● Anders Hjorth – innovell.com / 2018 Yılında Göze Çarpan PPC Stratejileri

Yorumlarınızı Bekliyorum...