Wix ile Kendi Web Siteni Kendin Yap!

Eğer web tasarımı konusunda kişisel bir merakınız var yada web alanında çalışıyorsanız Wix’i duyduğunuza ve kullandığınıza eminim. Çünkü en amatörden en profesyonele kadar web tasarım ile ilgilenen herkesin yolu HTML5 teknolojisi ile işlenmiş kaliteli ve ücretsiz tasarımların yer aldığı ücretsiz web platformu Wix’e düşmektedir.

Wix uluslararası bir alanda kaliteli web tasarımları ile dikkat çektiği gibi sunucu barındırma, seo uyumlu arayüz, mobil site görünümü, Sosyal medya araçları, e-ticaret ve alan adı barındırma hizmeti gibi Web dünyasında bireylerin ve kurumların ihtiyacı olan her türlü aracı ve hizmeti kolay ve kaliteli bir şekle dönüştürmeyi başarmıştır. Wix’in kendisine ait ücretsiz şablonlarından ve özelliklerinden faydalanarak bedava web siteni kendin kurabilirsin.

Wix 2006 yılında kurularak hayata geçirildiği günden beri hızla gelişimini sürdürmüş ve bu yıl ocak ayında (Ocak 2014) Türkçe dil seçeneği ile Türkiye’de faaliyetlerini artırma kararı almıştır. Eğer sizde Wix ile HTML teknolojisine sahip kaliteli ve eksiksiz bir Web sitesi sahibi olmak istiyorsanız kendi zevkinize göre tasarımınızı özelleştirmeye başlamak için Wix Şablonları içerisinden zevkinize ve amacınıza göre birini seçerek bu işe başlayabilirsiniz.

Wix Şablonları belirli kategorilere ayrılmış olduğundan amacınıza uygun şablonu bulmak düşündüğünüzden de kolay. Ayrıca basit ve kullanıcı dostu şablon düzenleme platformu ile şablonda istediğiniz değişiklikleri mouse tıklamaları ile kolaylıkla başarabilirsiniz. Tüm yaptığınız değişiklikleri ister bir günde isterseniz daha uzun zamanda yapabilirsiniz. Çünkü Wix sizin adınıza bu yaptığınız değişiklikleri saklar ve sitenizi kullanıma hazır bir şekle getirdiğinizde bir tık ile hemen Web aracılığı ile tüm dünya üzerinde sitenizi görünür hale getirir. İsterseniz kendinize özel alan adı satın alarak Wix’te yayınlanan sitenize bağlayabilirsiniz.

Haydi Wix şablonu ve teknolojisi ile sende kendi kişisel, blog, e-ticaret sayfanı oluştur. Eğer kurumsal bir firma için çalışma yapacaksan dekorasyondan, ev teknolojisine kadar pek çok alanda her sektöre özel kaliteli şablonların yer aldığı Wix şablonlarından yada ürünlerinden faydalanmaya başlayın.

Son olarak; Takıldığın yada beceremediğin bir durumla karşılaşırsan Wix sayfasındaki destek bölümünden yardım isteyebilirsin. Ayrıca premium üyelik ile Wix’in her türlü özelliklerinden ve kampanyalarından hemen faydalanmaya başlayabilirsin.

Yorumlarınızı Bekliyorum...