Yılbaşında Gelen Sürpriz Hediye!

Yılbaşından önceki tarihlerden bir gün iş dönüşü bilgisayarıma oturdum ve her zamanki gibi sitemle ilgileniyorken e-posta adresimde gördüğüm bir posta dikkatimi çekti ve açtım. Mesajda şöyle yazıyordu.

indir.comolarak yılbaşında size ufak bir hediye göndermek istiyoruz. Bunun için sizden mektup adresi ve telefon numarası rica ediyoruz. İlginizden dolayı teşekkür ederiz. İyi çalışmalar…

Başta oturup mesajı anlamaya çalıştım. Çünkü böyle bir durumla ilk defa karşılaştığım için açıkçası biraz da şaşkındım. indir.com adresine girip siteyi görmek istedim. Sonrasında istedikleri bilgileri e-posta ile yolladım.

Aradan 10 – 15 gün geçti ve hediye gelmemişti. Açıkçası ben de gönderilecek olan hediyeyi unutmuştum. Fakat indir.com ekibi itinalı bir şekilde gönderecekleri hediyeleri hazırlıyorlarmış.

Tesadüf bir şekilde çalışma saatinde evin önünden geçerken bir kargo aracının bizim binanın önünde durduğunu gördüm. Enteresan bir şekilde kargonun bana geldiğine inandım. Fakat sonrasında ben bir şey almadım ki diyerek yoluma devam ettim. Akşam olup eve gittiğimde bilgisayarımın önünde defalarca uğramama rağmen kargo poşetini fark etmedim. Nihayetinde bilgisayarımı açmak için masanın başına geçtiğimde poşeti fark ettim ve anneme öğlenki kargo bize mi gelmiş diye sorduğumda kargonun bize değil bana geldiğini öğrendim.

Şaşkın ve meraklı bir şekilde poşeti çıkardım. Benim ve sitemin ismi yazılı bir kupa bardak ve sitemin ismi yazan bir flash bellek olan  iki muhteşem hediyeyi gördüğümde çok mutlu oldum. Ayrıca bardağın içindeki şekerler ise daha da büyük bir incelik olmuş diye düşünüyorum.

indircom-yılbası-hediyesi

Şekerleri çoktan yediğimiz için şekerlerin resmini çekemedim ama bardağın ve flash belleğin resmini çekerek burada paylaşıyorum. Bu güzel hediyeleri için indir.com ekibine ve emeği geçen herkese bir yazı ile teşekkür etmek istedim ve bu yazıyı hazırladım.

Hediyeler çok anlamlı ve cömertçe olmuş hepinize çok teşekkür ederim.

Yorumlarınızı Bekliyorum...