İndirimlr.com Sponsorluğunda Büyük Çekiliş

Blog dünyasında yer alan blog yazarlarının en çok faydalandığı kaynak sitelerden biri olan Blog Hocam 2. yılını kutlamaya hazırlanırken, sitenin yazarı ve iyi bir girişimci iş adamı olan Serdar Kara 2. yılında da yine blog yazarlarının yanında olduğunu gösterecek bir etkinlik ile karşınızda indirimlr.com sponsorluğunda Blog Hocam takipçilerini heyecanlı bir bekleyiş sardı. Bu heyecanlı bekleyişin sebebini aşağıdaki satırları okuduğunuzda daha iyi anlayacaksınız.
blog hocam , indirimlr , yarışma , tablet kazan , blog yarışması , blog hocam 2 yaşında

Blog Hocam 2. yaşına ödüllü bir çekiliş düzenleyerek merhaba diyor. indirimlr sponsorluğunda düzenlenen bu çekilişte 4 kişiye hediye güzel hediyelerimiz olacak. Büyük ödül tablet bilgisayar. Siz de bu hediyelerden birine sahip olmak istiyorsanız katilim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

İndirimlr Nedir?
İndirmlr, sizin için internetteki en iyi indirimleri ve fırsatları bulup, bunları size bir çatı altında toplayan en faydalı ve akıllı alışveriş sitesidir. Indirimlr de giyim, ayakkabı, aksesuar, moda, ev dekorasyonu, elektronik-eğlence, bilgisayar, ev-bahçe, spor ürünleri ve sağlık-güzellik markalarını bir arada bulabilir, dilediğiniz ürünü birçok online indirim kampanyası ile en ucuza satın alabilirsiniz.

Bu güzel etkinlik için hem Serdar Hocama hem de Eylül Hanıma teşekkür ederim.

Leave a Reply