Teknokoliker Değişiyor

Başlıktan da sitenin görümünden de anlayacağınız gibi Teknokoliker’in tasarımında çok büyük olmasa da bazı önemli değişiklikler yaptım. Bu yazıda da bu değişiklikler hakkında bilgiler verdikten sonra sizlerden yardım isteyeceğim.

İşte Teknokoliker’i farklılaştıran bir kaç yenilik!

E-Posta Aboneliği Özelliştirildi
Blogger’ın gadget kısmında yer alan standart e-posta aboneliği eklentisinden kurtularak özelleştirilmiş bir abonelik kutusu tasarladım ve css  kodları ile son haline getirdim.

E-posta Aboneliği
Arka Plan Resmi Değiştirildi
159Sitenin arka plan resmini renk olarak yapmak yerine desenli güzel bir resim bularak arka planı bunla değiştirdim. Sol yanda görülen resim arka plana ayarladığım resim.
Yorum Formu Metni Eklendi
Yorum formunun ziyaretçiler tarafından fark edile bilmesi için form metni eklendi. Tabiki sadece bu metin ile yetinmeyip css ile birde arka plan ekledim. Aşağıda yorum formu iletisinin son haline bakabilirsiniz.
teknokoliker2
 
Paylaş Butonları Geliştirildi
Blogger‘ın standart sosyal medya siteleri için olan paylaş butonları yerine daha profesyonel ve daha dikkat çekici butonlar eklendi. Facebook,Twitter,Google Plus ve Linkedin sosyal medya sitelerinin butonları eklendi. Tabiki de bu butonlar css ile süslenerek görselliği sağlanmış oldu. Aşağıda paylaş butonlarının son halini görebilirsiniz.
teknokoliker3
Yeni Header Tasarlandı
Son olarak ise sosyal medya butonları ile entegre edilmiş harika bir header tasarladım. Yeni header ile birlikte Teknokoliker’in yeni bir banner resmi ve logosu olmuş oldu. İşte yeni header dan bir görüntü.
teknokoliker tasar%C4%B1m
Şimdilik sitede yapılan değişiklikler yukarıdakiler ile sınırlıdır. Tabiki de yeni tasarımlar ile Teknokoliker daha da görsel hale gelecek.
Söz Sizde: 
En başta sizden yardım isteyeceğimi belirtmiştim. Sizlerden ricam bu yapılan değişiklikler hakkında görüşlerinizi almak. Görüşlerinizi yorum kısmından yorum yazarak iletebilirsiniz.

Yorumlarınızı Bekliyorum...