Teknokoliker deki İlk Yazım

Öncelikle merhaba bu yazı teknokoliker.com‘a yazdığım ilk yazı olacak o yüzden biraz da heyecanlıyım.
Kısaca kendimi tanıtmak isterim ben Sadık Bozkurt Elektronik ve Bilişim konuları ile ilgileniyorum. Şuan Mekatronik bölümünde okumaktayım. Kendi yaptığım proje ve uygulamaları burada paylaşmaktayım. Teknokoliker ve benim hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz hakkımda sayfasına bakabilirsiniz.
Site ve içerik hakkında bilgi verecek olursam. Uğraş alanım olan Photoshop,C#,Sql Server, Oracle ve Elektronik Devreler gibi konularda yaptığım araştırma ve uygulamaları paylaşmaktayım. Siteye içerik eklerken en iyi içeriği eklemeyi ve ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlıyorum. İçerikler benim tarafından bizzat uyguladığım için direk kullanabilirsiniz. Takıldığınız noktalarda ise sizlere seve seve yardım edeceğimi bilmenizi isterim. İletişim sayfasından bana ulaşabilirsiniz.
Teknokoliker sitesini kurarken tek hedeflediğim nokta bilişim ve elektronik konuları ile ilgilenen kişilere (Öncelikle kendimi) tüm ihtiyaçlarını karşılamasını sağlamak. Bu konu ile ilgili siz okuyucularımdan da yardım almak isterim.

Umarım sitem de dolaşırken keyif alırsınız. Yaşadığınız sıkıntıları yorum yazarak veya iletişim sayfasından bana ulaşarak iletirseniz sevinirim.

Sosyal Medyada Teknokoliker’i takip edebilirsiniz.
http://twitter.com/Teknokoliker
http://facebook.com/Teknokoliker
https://plus.google.com/b/118152485196220801221/

Yorumlar (3)

  1. Anonymous Haziran 22, 2012
  2. SonsuzYaşam Temmuz 4, 2012
    • sadık bozkurt Ekim 23, 2012

Yorumlarınızı Bekliyorum...